Marmaris’te “Sen ben biz hepimiz Marmaris!” yükselişte

MUĞLA (İGFA) – Her bulunduğu ortamda; “Ne diyorduk biz?.. Sen Ben Biz, Hepimiz Marmaris!” seçim sloganıyla akıllarda kalan, Türkiye ve Avrupa’da spora ve turizme yaptığı dayanaklarla bilinen ünlü rallici Cumhur İttifakı Marmaris Belediye Lider Adayı Serkan Yazıcı, seçimleri kazandıkları takdirde bir arada çalışacağı belediye meclis üyesi adaylarını, ailesine ilişkin Grand Yazıcı Club Turban Otel ‘de düzenlediği bir merasimle kamuoyuna tanıttı.
Yaklaşık 1500 kişinin konuk olduğu toplantıya katılanlar ortasında; bugüne kadar AK Parti ve MHP’li bilinen partili bireylerin dışında, halktan şahısların de bulunması dikkat çekti.


Tanıtım öncesi kelam alan Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Serkan Yazıcı; “Listemiz Marmaris’in her kısmından; klasik kıymetlere sahip, birikimli ve işini hakkıyla yapacak bireylerden oluşuyor. Bu listemiz yalnızca siyasi arenada değil, birebir vakitte Marmaris’in toplumsal, ekonomik ve kültürel gelişimi için de kıymetli bir rol oynayacaktır. Marmarisliler’le el ele verip, orijinal bir kıssa yazacağız. Marmaris’te; güçlü bir grupla ve hizmet odaklı yaklaşımımızla, Marmaris halkına daha âlâ bir gelecek sunmayı hedefliyoruz. Marmaris’in her bir köşesine dokunarak, problemleri çözme konusunda kararlılıkla çalışacağız. Maksadımız, ilçenin potansiyelini en üst düzeyde kullanarak, ömür kalitesini artırmak ve halkımızın refahını güçlendirmektir. Daima birlikte, Marmaris’i daha hoş yarınlara taşıyacak, daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz. Halkımıza verdiğimiz kelamı tutarak, Marmaris’i daha ileriye taşımak için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.


Cumhur İttifakı Marmaris Belediye Lider Adayı Serkan Yazıcı’nın 25 kişilik Belediye Meclis Üyesi Adayları sırasıyla: “Uysal Avcı, Osman İrez, Yusuf Koray Onat, Osman Acar, Ozan Balcı, Abdurrahman Göllü, Ayşe Taşer, Cavidan Öner, İbrahim Çelikalp, Muzaffer Aravi, Eren Mert, Salih Taşkın, Oğuzhan Zaimoğlu, Mehmet Gökmen, Kubilay Sezgin, Hüseyin Dursun, Kazım Uysal, Hüseyin Sarı, Mutlay Yücel, Filiz Koçak, Nil Kaya ve Uğur Dündar. Kontenjan adayları ise Mustafa Karacan, Esat Onur Tugay ve Osman Ülgen.” den oluşuyor. ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir