Marriott International, Üç Lüks Marka Otelinde Üst Düzey Atama


“Volkan Öztürkler, Marriott International ve Aktarlı Group’un işbirliğiyle İstanbul’da yepyeni bir soluk getirecek olan iki `The Luxury Collection` ve bir `Marriott` Otelinin Genel Müdürü Olarak Atandı”

Marriott International, İstanbul’un tarihi yarımadasına lüks ve unutulmaz konaklama deneyimini bir araya getirecek en prestijli markası “The Luxury Collection” icin geri sayım basladi.

Volkan Öztürklerin liderliğinde açılması planlanan otelerden ilk olan,                                Sanasaryan Han, a Luxury Collection Hotel, Istanbul yaz sonuna doğru misafirlerini kabul etmeye başlayacak. Istanbul’un tarihi yarımada bölgesinde yer alan ve misafirlerini ağırlamak için gün sayan Marriott International “The Luxury Collection” markası altında faaliyet gösteren ve İstanbul’un tarihi, kültürel mirasını yansıtmayı kendilerine misyon edinirken yeni atanan Genel Müdürü Volkan Öztürkler ile yepyeni bir döneme adım atıyor.

Otelcilik sektöründe uzun yıllara dayanan bir kariyere sahip olan ve deneyimli bir yönetici olarak Volkan Öztürkler, genç yaşında Florida, Miami’de başladığı otelcilik kariyerinde, The Ritz Carlton, Boca Resorts & Club (Waldorf Astoria), InterContinental gibi markaların yönetici pozisyonlarında görev almıştır.

Son olarak Genel Müdür olarak, JW Marriot Istanbul Marmara Sea’nin açılışın gerçekleştiren, Öztürkler Mart 2023 tarihi ile Marriott ‘’Multi Property General Manager’’ görevine getirilmiştir.

 

Volkan Öztürkler Kimdir?

Turizm ve otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi ile genç yaşında başlamış olduğu kariyerine aynı zamanda otel işletmeciliği eğitimini aldığı Miami, Florida’da  başladı.

Miami, FIU’da otel işletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra Boca Resort & Club (Waldorf Astoria), Boca West Country Club, The Ritz Carlton Miami Beach’te kariyerini sürdüren Öztürkler, 2013 yılında Rixos Oteller (Accor) “Director of Luxury Operations” ve “General Manager” olarak Türkiye’ye dönüş yapmıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir